Jauns Spāņu piegādātājs - firmā "ZUMEX"

Kompānija  Zumex”, MAQUINAS y Elementos S.A, kas  dibināta 1985.gadā, nodarbojas  ar  pilnīgi jaunu, unikālu automātisko sulu spiežu izstrādi viesnīcu un restorānu biznesam.
Automātiskās sulu spiedes „Zumex” ieņem vadošās pozīcijas starp līdzīgām iekārtām visās pasaules daļās. Tieši  Zumex” iekārtas jūs vārāt redzēt pasaules lielākās kafijas veikalu tīklos „Starbucks”,  Burger King” un Mac Donald’s restorānos, „Euro Spar” lielveikalos un daudzas citas vietas, kur jums var piedāvāt dabīgo apelsīnu sulu.
            

Plašs „Zumex” produkcijas klāsts ļauj jums izvēlēties labāko variantu. Mēs piedāvājam mūsu palīdzību ikvienam mūsu klientam, lai jums būtu vislabākā apkalpošana, un jūsu klienti vienmēr būtu apmierināti nogaršojot svaigāku dabisko sulu. Katru dienu patērētāji brokasto vai pusdiena ārpus mājām un arvien vairāk meklē veselīgu, dabisku un sabalansētu uzturu. Šāda pārtikai jāiekļauj svaigie produkti, piemēram, augļi un dārzeņi. Jo visi dietologi iesaka ēst vismaz nelielu daudzumu šo produktu dienā. Un kas ir labākais veids, kā baudīt augļus nekā augļu sulas? Mūsu produkti un iekārtas ļauj jebkura iestādē piedāvāt labākus pakalpojumus klientiem.


Zumex” piedāvā risinājumus mazumtirdzniecībai un tāpēc arī piedāvā svaigu sulu patērētājiem, kuri vēlas baudīt to mājās, bet tiem nav pietiekami daudz laika vai pareiza aprīkojuma. Zumex” sulas spiežu pozicionēšana, kas konstruēti speciāli mazumtirgotājiem, nozīmē, ka svaigi spiestas sulas sagatavošana un pārdošana nav problēma! "

atpakaļ

Baltic Master SIA,
Sliežu iela 31, Rīga, LV-1005,
e-mail: riga@balticmaster.lv
Tālrunis: (+371) 67387270