ID: 
Articule Nr.:  Softy 503
 
 
     SOFTY saldējuma mašīnas (frīzeris)
ir ideālas priekš mīksta saldējuma pagatavošanas tradicionālā saldējuma vietā.  Tās raža lielisku saldējumu: mīksto, bet ar konsistenci, kas apmierinās pat visprasīgāko saldējuma cienītāju.
     SOFTY frīzeri  ir ideālas daudzfunkcionāls mašīnas, tas tiek izmantotas bāros, daudzi restorāni izmanto frīzerus, lai uztaisītu sarežģītus personalizētus desertus, un pat parastie saldējumu saloni un konditorijas izmantot SOFTY mašīnas ārkārtīgi iespaidīgo ēdienu gatavošanai.
     SOFTY frīzeru  galvenā priekšrocība ir viegla uzstādīšana.  Ir pieejami galda un grīdas modeļi. Galda modeli vienkārši nepieciešams uzstādīt uz letes, savukārt grīda modeli, pateicoties riteņiem, viegli  ievietot jebkura vietā uz grīdas.  SOFTY mašīnas tiek ražotas saskaņā ar tehnoloģiskiem kritērijiem, kas nodrošina vieglu uzstādīšanu un augstākus higiēnas standartus.

SOFTY frīzeri ir pieejami ar vienu vai divu cilindru dzinēju. Atbilstoši var izgatavot vienu vai divu veidu saldējumus. Frīzeri var būt ar pompu vai bez tā. Gadījumā ja frīzeris tiek aprīkots ar pompu, tad tā ir lieliskā priekšrocība, jo tas pilda saldējumu ar gaisu padarot to gaisīgu un ar kremveida konsistenci. Pateicoties sūknim fīzerī saldējumu var izveidot ar 80-100 % saputojumu. Frīzeros bez sūkņa var izveidot saldējumus ar 50 % saputojumu.

atpakaļ

Baltic Master SIA,
Sliežu iela 31, Rīga, LV-1005,
e-mail: riga@balticmaster.lv
Tālrunis: (+371) 67387270, 20368424