ID: 
Articule Nr.:  CookMatic iekārta tartelešu gatavošanai

Jauda: 2800 W

Spriegums: 220/240 V

Temperatūra: + 80 līdz +250

Cepšanas laiks: līdz 10 min

Ražīgums: līdz 700 gab./st.

Izmērs:53x44x38 cm

Svars: 22 Kg


Jaunā iekārta CookMatic – tas ir mašīna tartelešu (groziņu) gatavošanai. Dotā iekārta ļauj formēt un cept tarteletes no dažādiem mīklas veidiem.

Cepšana notiek sekojošā veidā: gatavo mīklu, kas sadalīta uz vienādām porcijām ieliec apakšējās plāksnes caurumos, un tad nolaida uz leju augšējo plāksni, kas formē tarteletes. Īpašs mehānisms ļauj precīzi uzturēt tādus svarīgus parametrus tarteletes sienu un pamatnes biezumu. Augšējās un apakšējās plākšņu uzsildīšana paātrina tartelešu cepšanas procesu par 60-70%, salīdzinot ar tradicionālajām metodēm. Augšējās un apakšējās plākšņu temperatūra tiek regulēta ar augstas precizitātes elektronisko termostatu.

CookMatic mašīnu ir viegli izmantot. Pateicoties elektroniskai programmatūrai, gatavošanas procesā var sasniegt maksimālu precizitāti. Jums tikai nepieciešams uzstādītu nepieciešamo temperatūru (kas parādīsies uz displeja) un laiku, kas nepieciešams tartelešu gatavošanai. Ielieciet mīklas devas uz mašīnu, aizveriet plates un spiediet START pogu. Akustisks signāls Jūs informēs kad tarteletes ir gatavas. Izmantojot CookMatic  iekārtu  var padarīt apmēram 700 mazas tarteletes stundā.

CookMatic ir jauns un interesants risinājums priekš uzkožamo pārdotavām, ātrās ēdināšanas uzņēmumiem (fast-food), konditorejām, restorāniem, u.c. jebkuriem sabiedriskas ēdināšanas uzņēmumiem, kur eksistē nepieciešamība ātri un efektīvi gatavot dažādas uzkodas.


atpakaļ

Baltic Master SIA,
Sliežu iela 31, Rīga, LV-1005,
e-mail: riga@balticmaster.lv
Tālrunis: (+371) 67387270