Baltic Master - Profesionālās iekārtasKompanija „Baltic Master” dibināta 1993. gadā. Uzņēmums veiksmīgi darbojas tirgū jau 20 gadus, un ir līderis savā jomā. Galvenie darbības virzieni: profesionālas pārtikas ražošanas iekārtas, pārstrādes rūpniecības, sabiedriskās ēdināšanas un tirdzniecības iekārtas. Šogad kompānija paplašina cepšanas un konditorejas iekārtu piedāvājumu klāstu.

Profesionāli darbinieki palīdzēs izvēlēties optimālas iekārtas, kas atbildīs Jūsu biznesa prasībām, atvieglos personāla darbu un palīdzēs veiksmīgi konkurēt tirgū.

Mēs sniedzam tehnoloģiskās projektēšanas un montāžas pakalpojumus, veicam iekārtu noregulēšanu, kā arī piedāvājam izstrādāt telpu dizainu. Konsultējam klientus saistībā ar ražošanu un tehnoloģiskajiem procesiem. Kā arī izgatavojam mēbeles, ratiņus, izlietnes, plauktus, stendus, plītis, papildiekārtas un daudzas citas klientam nepieciešamas palīgierīces. Mums ir liela darba pieredze apkures, dzesēšanas un kondicionēšanas sistēmu jomās. Bez tam, mēs veicam iekārtu garantijas un pēcgarantijas apkopi.

Mūsu klienti – daudzi tirdzniecības centri, pārtikas rūpniecības un sabiedriskās ēdināšanas kompānijas.

Mēs esam gatavi apspriest Jūs interesējošos jautājumus jebkurā Jums izdevīgā laikā un jebkurā Jums izdevīgā vietā. Ērti un izdevīgi apmaksas nosacījumi.


    


 

atpakaļ

Baltic Master SIA,
Sliežu iela 31, Rīga, LV-1005,
e-mail: riga@balticmaster.lv
Tālrunis: (+371) 67387270, 20368424